مهلت ثبت نام در آزمون زبان پیام نور تمدید شد

به گزارش وبلاگ اسبیکو، رئیس مرکز سنجش و آزمون دانشگاه پیام نور از تمدید مجدد مهلت ثبت نام متقاضیان جامانده سی و پنجمین دوره آزمون زبان دکتری تخصصی (ETPNU) دانشگاه پیام نور خبر داد.

مهلت ثبت نام در آزمون زبان پیام نور تمدید شد

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ اسبیکو، معصومه حسینی رئیس مرکز سنجش و آزمون دانشگاه پیام نور گفت: سی و پنجمین دوره آزمون زبان دکتری تخصصی (ETPNU) دانشگاه پیام نور روز چهارشنبه 5 خرداد ماه 1400 به صورت الکترونیکی در مراکز استان های همدان، یزد، کرمان، آذربایجان شرقی، اصفهان، فارس، خراسان رضوی، مازندران، خوزستان، تهران، سیستان و بلوچستان، ایلام، کرمانشاه و بوشهر برگزار می شود.

وی با اشاره به لغو آزمون این دوره در 22 فروردین ماه شرح داد: متقاضیان جامانده برای شرکت در سی و پنجمین دوره آزمون زبان دکتری تخصصی دانشگاه پیام نور می توانند تا روز 29 اردیبهشت ماه سال جاری به صورت الکترونیکی و از طریق پورتال دانشگاه پیام نور - مرکز سنجش و آزمون http://azmoon.pnu.ac.ir/Portal/Home جهت ثبت نام اقدام کنند.

رئیس مرکز سنجش و آزمون دانشگاه پیام نور زمان دریافت کارت آزمون را از 28 اردیبهشت ماه سال جاری مطرح نمود.

حسینی با عنوان اینکه ظرفیت ثبت نامی به دلیل شرایط خاص کرونا در مراکز مجری محدود است، اضافه نمود: تاریخ اعلام شده ثبت نام جدید، صرفاً برای متقاضیان جدید بوده و داوطلبان آزمون لغو شده در تاریخ 22 فروردین نیاز به ثبت نام مجدد ندارند.

وی اضافه نمود: هزینه ثبت نام باید به صورت الکترونیکی در هنگام ثبت نام و از طریق سایت پرداخت شود و داوطلبان دقت داشته باشند که به هیچ وجه مبلغ ثبت نام را به صورت دستی و از طریق شعب پرداخت نکنند.

گفتنی است؛ متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا رفع مسائل احتمالی می توانند با شماره تلفن 22458297-021 تماس حاصل کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مهلت ثبت نام در آزمون زبان پیام نور تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت ثبت نام در آزمون زبان پیام نور تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید