سینا سرلک در سالن میلاد کنسرت می دهد

به گزارش وبلاگ اسبیکو، سینا سرلک خواننده مطرح موسیقی کشورمان آذرماه امسال تازه ترین کنسرت خود را با شکل و شمایلی متفاوت در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران روی صحنه می برد.

سینا سرلک در سالن میلاد کنسرت می دهد

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ اسبیکو، سینا سرلک خواننده مطرح موسیقی کشورمان ساعت 21:30 روز پنجشنبه 14 آذر ماه امسال تازه ترین کنسرت خود را با شکل و شمایلی متفاوت در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران روی صحنه می برد.

هنوز جزییات دقیقی از این کنسرت در رسانه ها منتشر نشده، اما به نظر می آید با توجه به تغییر سبک خوانندگی سینا سرلک از خوانندگی موسیقی اصیل ایرانی به موسیقی پاپ، مخاطبان شاهد برگزاری یک کنسرت متفاوت از خواننده ای خواهند بود که طی سال های گذشته عمده فعالیت های خود را متمرکز بر اجرای آثاری در حوزه موسیقی اصیل ایرانی نموده بود.

این خواننده 37 ساله که در سال های نه چندان دور به عنوان خواننده ارکسترملی ایران به رهبری فرهاد فخرالدینی، ارکستر سمفونیک تهران به رهبری نادر مشایخی، ارکستر ملل به رهبری پیمان سلطانی و ارکستر پایور فعالیت می کرد، طی سال های اخیر عمده فعالیت های خود را مبتنی بر اجرا و فراوری آثاری در سبک موسیقی پاپ نموده که از آن جمله می توان به همکاری هایش با محسن چاوشی در سریال شهرزاد برای ترانه های کجایی و افسار و همچنین محمدرضا گلزار اشاره نمود.

فراوری چندین قطعه پاپ برای سریال ها و مجموعه های مختلف سینمایی و تلویزیونی از دیگر فعالیت های او در عرصه خوانندگی است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "سینا سرلک در سالن میلاد کنسرت می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سینا سرلک در سالن میلاد کنسرت می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید