تهیه کننده فیلم بیست و یک روز بعد: جشنواره فجر را از اعتبار انداختند

به گزارش وبلاگ اسبیکو، زمانی که رسانه ها در خصوص یک فیلم چیزی ننویسند یعنی آن فیلم ناخداگاه از بخش مسابقه خارج شده است.

تهیه کننده فیلم بیست و یک روز بعد: جشنواره فجر را از اعتبار انداختند

محمدرضا شفاه تهیه کننده فیلم سینمایی بیست و یک روز بعد به کارگردانی محمدرضا خردمندان با اعتراض به نامزدهای اعلام شده از سوی داوران سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر گفت: ماجرای بی مهری به فیلم بیست و یک روز بعد از روز اعلام برنامه نمایش فیلم تعیین شد. کسانی که پیش از آغاز جشنواره نسخه ای از فیلم را دیده بودند و مورد توجه آنها قرار گرفته بود بعد از دیدن جدول فیلم با من تماس می گرفتند که چرا چنین برنامه نمایشی را برای فیلم در نظر گرفته اند. در واقع همه می دانند اکران یک فیلم در ساعت 18 آن هم در روز آخر جشنواره فیلم فجر به این معنا است که کسی این فیلم را نمی بیند و رسانه ها نیز به دلیل دیده نشدن فیلم، چیزی درباره آن نمی نویسند.

وی ادامه داد: زمانی که رسانه ها در خصوص یک فیلم چیزی ننویسند، یعنی آن فیلم ناخودآگاه از بخش مسابقه خارج شده است. معتقدم در این دوره از جشنواره سه فیلم وجود داشت، گروهی که در بخش مسابقه سینمای ایران پذیرفته شده بود، گروهی که در بخش غیر رقابتی حضور داشته اند و بیست و یک روز بعد که در بخش مسابقه پذیرفته شد اما عملا در بخش غیررقابتی قرار گفت.

این تهیه کننده سینما اعلام کرد: در کلام به ما گفتند که بیست و یک روز بعد در بخش مسابقه حضور دارد، اما در عمل نشان دادند که دوست نداشتند این فیلم به بخش مسابقه راه پیدا کند. معتقدم یک کوشش کاملا تعمدانه وجود داشت تا این فیلم در جشنواره دیده نشود. طی این روزها بارها تصمیم گرفتم تا در خصوص این اتفاق ها صحبت کنم، اما بعضی از دوستان از من خواستند تا برای حفظ حرمت جشنواره سکوت کنم اما امروز فکر می کنم اگر سکوت کنم، این سکوت معانی غلط دیگری به همراه خواهد داشت.

مجله اینترنتی وبلاگ اسبیکو

منبع: setare.com

به "تهیه کننده فیلم بیست و یک روز بعد: جشنواره فجر را از اعتبار انداختند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تهیه کننده فیلم بیست و یک روز بعد: جشنواره فجر را از اعتبار انداختند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید