تداوم آلودگی هوای تهران برای پنجمین روز متوالی

به گزارش وبلاگ اسبیکو، براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، امروز(27 بهمن ماه) با افزایش ترافیک صبحگاهی و عدم وزش باد موثر هوای تهران در بیشتر منطقه ها در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفته است.

تداوم آلودگی هوای تهران برای پنجمین روز متوالی

به گزارش وبلاگ اسبیکو بنابر پیش بینی های اجرا شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، در صبح امروز (27 بهمن ماه) کیفیت هوا در بیشتر منطقه ها پرتردد در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفته که ناشی از افزایش ترافیک صبحگاهی و عدم وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته است.

حاکمیت جو آرام در طول روز پراکندگی آلاینده ها را محدود خواهد کرد. تداوم این شرایط جوی همراه با افزایش ترافیک شامگاهی تا اواخر وقت چهارشنبه (27 بهمن ماه) سبب افزایش غلظت ذرات معلق می شود و کیفیت هوا در منطقه ها پرتردد در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار می گیرد.

افزایش نسبی تندی باد تا صبح روز پنجشنبه (28 بهمن ماه) تا حدودی باعث پراکندگی آلاینده ها خواهد شد، هرچند با افزایش ترافیک صبحگاهی کیفیت هوا در بیشتر منطقه ها پرتردد کاهش می یابد. کاهش تدریجی تندی باد در طول روز سبب تجمع آلاینده ها خواهد شد.

با تقویت ناپایداری جوی و وزش باد مؤثر تا شامگاه پنجشنبه (28 بهمن ماه) کاهش غلظت ذرات معلق و بهبود کیفیت هوا در بیشتر منطقه ها دور از انتظار نیست.

به گزارش وبلاگ اسبیکو، آلاینده شاخص هوای مرکز طی 24 ساعت گذشته ذرات معلق کمتر از 2.5میکرون با میانگین 99 بود و کیفیت هوای مرکز در شرایط قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص هم اکنون ذرات معلق کمتر از 2.5میکرون با میانگین 110 و کیفیت هوا در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تداوم آلودگی هوای تهران برای پنجمین روز متوالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تداوم آلودگی هوای تهران برای پنجمین روز متوالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید