کارشناسی داوری پرسپولیس و ذوب آهن

به گزارش وبلاگ اسبیکو، کارشناس داوری فوتبال ایران معقد است بیژن حیدری در ملاقات پرسپولیس و ذوب آهن قضاوت بدون ایرادی انجام داده است.

کارشناسی داوری پرسپولیس و ذوب آهن

پیروز سیف الله در گفت وگو با وبلاگ اسبیکو درباره قضاوت بیژن حیدری در ملاقات ذوب آهن و پرسپولیس اظهار کرد: در کل معقتدم بیژن حیدری قضاوت خوبی در این ملاقات داشت. او به خوبی بازی را مدیریت کرد و از کارت زرد و آوانتاژ هم به خوبی استفاده کرد تا بازی را مدیریت کند. من فکر می کنم انتخاب داور از خود بازی مهم تر است و برای این بازی گزینه خوبی انتخاب شده بود.

وی درباره صحنه پنالتی پرسپولیس هم گفت: این پنالتی به درستی اعلام شد چون علیپور زمانی که با دروازه بان ذوب آهن تک به تک شد، جهت توپ را تغییر داد و در ادامه با بی دقتی دروازه بان، نقش بر زمین شد. بنابراین این پنالتی درست بود.

او در ادامه درباره صحنه مشکوکی که درون محوطه جریمه پرسپولیس رخ داد و مطهری نقش بر زمین شد هم گفت: داور در این صحنه بهترین تصمیم را گرفت و دستور به ادامه بازی داد چون زمانی که بازیکن ذوب آهن صاحب توپ می گردد، پس از زدن ضربه با بازیکن پرسپولیس برخورد می نماید. به همین خاطر اصلا خطایی رخ نداد. فوتبال یک بازی درگیرانه است و اینگونه برخوردها طبیعی است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کارشناسی داوری پرسپولیس و ذوب آهن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارشناسی داوری پرسپولیس و ذوب آهن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید