معاون فرماندار تگزاس: بهتر نیست برای مقابله با کرونا افراد مسن به جای اقتصاد آمریکا قربانی شوند؟

به گزارش وبلاگ اسبیکو، معاون فرماندار تگزاس در دوران بحران کرونا این پرسش را مطرح می کند که آیا بهتر نیست برای مقابله با کرونا افراد مسن به جای اقتصاد آمریکا قربانی شوند؟

معاون فرماندار تگزاس: بهتر نیست برای مقابله با کرونا افراد مسن به جای اقتصاد آمریکا قربانی شوند؟

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ اسبیکو به نقل از روزنامه تاگس اشپیگل، دن پاتریک، معاون فرماندار تگزاس این ایده را مطرح کرده که در دوران بحران کرونا بهتر است افراد مسن قربانی شوند.

وی اعتقادی به اعمال محدودیت در دوان بحران کرونا نداشته و با اعلام اینکه اقتصاد از این اوضاع بسیار رنج می برد در مصاحبه ای گفته است که من نمی خواهم که کل کشور فدای من شود.

وی گفته است که این کشور باید به کار خود ادامه دهد و به سر کار خود برشود. به گفته وی این طور نمی تواند باشد که اقتصاد فدای ویروس کرونا شود. حداقل باید در این باره بحث شود که آیا نباید شهروندان مسن به جای آن (اقتصاد) قربانی کرونا شوند؟

وی با اعلام اینکه 6 نوه دارد گفت: به عنوان یک شهروند مسن هیچ کس از او سوال نکرده است که آیا او می خواهد در ازای آمریکا جان خود را به خطر بیاندازد.

معاون فرماندار تگزاس تاکید کرد که وی برای اینکه آمریکا را برای نوه هایش حفظ کند حاضر است زندگی خود را بدهد.

بر اساس آخرین آمارهای رسمی، آمریکا در حال حاضر جزو مهم ترین کانون های شیوع ویروس کرونا در جهان به شمار می رود. تا به امروز بیش از 46 هزار فرد مبتلا به ویروس کرونا در این کشور شناسایی شده اند که از بین آنها بیش از 580 نفر جان باخته اند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "معاون فرماندار تگزاس: بهتر نیست برای مقابله با کرونا افراد مسن به جای اقتصاد آمریکا قربانی شوند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون فرماندار تگزاس: بهتر نیست برای مقابله با کرونا افراد مسن به جای اقتصاد آمریکا قربانی شوند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید