تصمیم مهم کی روش درخصوص لیست تیم ملی فوتبال ایران ، تغییرات تازه در راه است

به گزارش وبلاگ اسبیکو، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان برای اردوهای آینده این تیم تصمیم مهمی را اتخاذ نموده است.

تصمیم مهم کی روش درخصوص لیست تیم ملی فوتبال ایران ، تغییرات تازه در راه است

به گزارش وبلاگ اسبیکو آنلاین، فاز نخست اردوی ارزیابی فنی تیم ملی فوتبال کشورمان از شنبه تا دوشنبه این هفته برگزار گردید و 16 بازیکن لیگ رجحان دعوت شده به این اردو پس از برگزاری سه جلسه تمرینی در ساختمان پک، با انجام یک تمرین در زمین چمن شماره دو مرکز ملی فوتبال، به کار خود در این فاز سرانجام دادند.

  • دومین تلفات مهم تیم ملی قبل از جام جهانی | افسوس بزرگ کی روش برای 2 ستاره نامدار

در روزهای اخیر مسائلی درباره اینکه کارلوس کی روش قرار است از بازیکنانی که در اردوی اخیر حضور داشتند، انتخاب نهایی اش را برای بازیکنان لیگ رجحان که قرار است همراه با لژیونرها در جام جهانی 2022 قطر شرکت نمایند، انجام بدهد.

با این وجود از اردوی تیم ملی خبر رسیده که این موضوع صحت ندارد و کادرفنی تیم ملی برای هیچ یک از نفراتی که در مرحله اول اردو حضور داشتند، ضمانتی برای حضور در جام جهانی در نظر نگرفته است.

قرار است کادرفنی تیم ملی مانند دو هفته اخیر لیگ برتر، در دیدارهای پیش رو قبل از جام جهانی همچنان شرایط بازیکنان داخلی را با حضور در استادیوم ها آنالیز نمایند و خود کی روش نیز رصد دقیقی روی لیگ برتر خواهد داشت.

برهمین اساس درهای تیم ملی به روی هیچ بازیکن لیگ رجحان بسته نشده و احتمال تغییر در فهرست نفرات دعوت شده به اردوی ارزیابی فنی در هفته های آینده زیاد خواهد بود. کادرفنی تیم ملی برای حفظ انگیزه بازیکنانی که توانایی حضور در این تیم را دارند چنین تصمیمی گرفته و ممکن است در اردوهای بعدی، بازیکنان جدیدی فراخوانده شوند.

منبع: همشهری آنلاین

به "تصمیم مهم کی روش درخصوص لیست تیم ملی فوتبال ایران ، تغییرات تازه در راه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصمیم مهم کی روش درخصوص لیست تیم ملی فوتبال ایران ، تغییرات تازه در راه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید