تاکید مخبر بر قانع کردن مردم برای تکمیل پوشش 80 درصدی تزریق واکسن کرونا

به گزارش وبلاگ اسبیکو، تهران (پانا) - معاون اول رییس جمهوری بر افزایش اقدامات و ضرورت قانع کردن مردم برای تکمیل پوشش 80 درصدی تزریق واکسن کرونا در مجموع دو دز تاکید نمود.

تاکید مخبر بر قانع کردن مردم برای تکمیل پوشش 80 درصدی تزریق واکسن کرونا

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رییس جمهوری، جلسه روسای کمیته های تخصصی ستاد ملی کرونا روز چهارشنبه به ریاست معاون اول رییس جمهوری برگزار گردید.

محمد مخبر در این جلسه با اشاره به آمار پوشش صد میلیونی تزریق واکسن کرونا در سراسر کشور، تاکید نمود: با کوشش و اهتمام دولت و بعلاوه یاری و همراهی مردم توانستیم به این آمار از تزریق واکسیناسیون در سطح کشور برسیم و امیدواریم با ادامه فرایند واکسیناسیون و بعلاوه رعایت دستورالعمل های بهداشتی به سمت ریشه کنی ویروس کرونا در کشور حرکت کنیم.

وی بر افزایش اقدامات و ضرورت قانع کردن مردم برای تکمیل پوشش 80 درصدی تزریق واکسن کرونا در مجموع دو دز تاکید نمود.

در این جلسه که رییس دفتر رییس جمهوری، وزرای فرهنگ و ارشاد اسلامی، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و نماینده بعضی دستگاه ها حضور داشتند، گزارشی از اندازه واکسیناسیون در سطح کشور، اندازه رعایت دستورالعمل های بهداشتی، آمار بستری بیماران کرونایی و فرایند درمانی آنها، تعداد فوتی های ناشی از ویروس کرونا و بعلاوه جدیدترین رنگ بندی های کرونایی در سطح کشور ارائه شد.

در این جلسه مقرر شد تا با افزایش همکاری های بین دستگاهی فعالیت های غربالگری در مرزهای کشور تقویت گردد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "تاکید مخبر بر قانع کردن مردم برای تکمیل پوشش 80 درصدی تزریق واکسن کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاکید مخبر بر قانع کردن مردم برای تکمیل پوشش 80 درصدی تزریق واکسن کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید