الکاظمی حشد شعبی و سازمان مبارزه با تروریسم را دور هم جمع کرد

به گزارش وبلاگ اسبیکو، مدیرکل اطلاع رسانی سازمان حشد شعبی امروز (چهارشنبه) از برگزاری نشستی با فرمانده کل نیروهای مسلح عراق خبر داد.

الکاظمی حشد شعبی و سازمان مبارزه با تروریسم را دور هم جمع کرد

این نشست چند روز بعد از حمله نیروهای سازمان مبارزه با تروریسم به مقر گردان های حزب الله در جنوب بغداد به دستور مصطفی الکاظمی برگزار شد؛ حمله ای که بازداشت نیروهای حشد شعبی را در پی داشت.

مهند العقابی، مدیرکل اطلاع رسانی سازمان حشد شعبی به خبرگزاری شفق نیوز اظهار کرد: این نشست بعد از رویدادهای اخیر در منطقه الدوره، مقر مورد حمله به منظور تلطیف فضا انجام گرفت. الکاظمی تمامی فرماندهان حشد شعبی و فرمانده سازمان مبارزه با تروریسم را دور هم جمع کرد تا هر دو را شرکا و دوستان یکدیگر در نبرد آزادسازی معرفی کند.

وی شرح داد: هدف از این نشست خاموش کردن آتش فتنه ای است که برخی سعی در شعله ور کردن آن دارند، نشست امروز پیامی است مبنی بر این که آنچه روی داد گذراست و هر دو نیروهای امنیتی رسمی هستند و تحت فرمان فرمانده کل نیروهای مسلح عراق فعالیت می کنند.

این مقام حشد شعبی افزود: در این نشست فالح فیاض، رئیس حشد شعبی و فرمانده صف اول حشد و عبدالوهاب ساعدی، فرمانده سازمان مبارزه با تروریسم حضور داشتند.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "الکاظمی حشد شعبی و سازمان مبارزه با تروریسم را دور هم جمع کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الکاظمی حشد شعبی و سازمان مبارزه با تروریسم را دور هم جمع کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید